اخبار انجمن

همایش مدیران انجمن های ام اس کشور

بهمن ماه 97 انجمن ام اس خراسان رضوی در مشهد میزبان کلیه مدیران عامل انجمن های ام اس کشور در مشهد بود. در این مراسم برنامه های تخصصی سال بعد انجمن ها، توسط انجمن ام اس ایران همه ساله اعلام می گردد. این همایش به مدت 2 روز به طول انجامید و میهمانان از فیوضات معنوی امام مهربانی ها حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و هم چنین از تفرج در مشهد استفاده کامل را بردند.

Related Post

شانزدهمین کنگره بین المللی ام اس ایران - انجمن ام اس مشهد (6)
شانزدهمین کنگره بین المللی ام اس ایران
در آبان ماه 98 انجمن ام اس خراسان رضوی با هماهنگی انجمن ام اس ایران میزبان برگزاری شانزدهمین کنگره بین المللی ام اس ایران در مشهد قرار گرفت. در این کنگره به مدت 3 روز، بیش از 350 پزشک متخصص و فوق تخصص مغز و اعصاب از داخل کشور و 37 نفر از پزشکان خارجی [...]
ادامه مطلب
نمایشگاه عکس موبایلی اعضاء انجمن ام اس خراسان رضوی
نمایشگاه عکس موبایلی اعضاء انجمن ام اس خراسان رضوی
نمایشگاه عکس موبایلی اعضاء انجمن ام اس خراسان رضوی در اردیبهشت ماه 98 توسط اعضای انجمن که در کلاسهای عکاسی به وسیله انجمن عکاسان استان خراسان رضوی و هماهنگی اداره کل ارشاد اسلامی استان به طور رایگان برگزار شده بود، در سالن فرهنگسرای امام رضا مشهد دایر گردید و توسط عموم مورد بازدید قرار گرفت.
ادامه مطلب
سفیران انجمن ام اس مشهد ایرج نوذری
سفیران انجمن ام اس خراسان رضوی
تعدادی از افراد سرشناس در حوزه های هنری، ورزشی، اجتماعی و فرهنگی به عنوان سفیران ام اس و به صورت افتخاری عضو شدند از جمله این چهره هاس سرشناس می توان به آقایان ایرج نوذری، حمید استیلی، خداداد عزیزی و بسیاری دیگر از هنرمندان، پیشکسوتان و ورزشکاران مطرح کشور اشاره کرد.
ادامه مطلب

نظر شما راجع به این مطلب چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن قسمت های علامت گذاری شده الزامی است. *